Collage - Szafy

Realizując remont czy adaptację mieszkania nieodzownym elementem jest wygospodarowanie przestrzeni przeznaczonej na garderobę czy okrycia dzienne.

Jest to idealny moment na odpowiednie przygotowanie miejsca, w którym ma powstać przyszła zabudowa, włączywszy wyrównanie podłoża, ścian i zapewnić odpowiednie oświetlenie.
 
  szafy W zależności od potrzeb klienta  stosujemy drzwi suwane, drzwi składane lub drzwi otwierane. Mogą one być wykonane ze szkła, lustra, płyty fornirowanej lub płyty laminowanej.
Prowadnice i okucia (dla dobra klienta i naszego stosujemy tylko renomowanych producentów) często z gwarancją producenta do 25lat
   Należy jednak pamiętać, że równie ważne  jest  wnętrze - za piękną fasadą musi znajdować się zabudowa nie tylko maksymalnie funkcjonalna, ale i zdolna wytrzymać często duże obciążenia (lata praktyki pokazały, że często, aby dosięgnąć górnych partii szafy, wspinamy się po ich dolnych elementach :), a tam równie często znajdują się równie ciężkie przedmioty)

Dlatego przy projekcie i budowie szaf nie uznajemy półśrodków.

Dzięki temu nasze szafy będą służyć Państwu przez wiele lat.

 Według indywidualnych preferencji wyposażymy je w półki, drążki, różnego rodzaju wieszaki wysuwane, szuflady na bieliznę i szuflady na buty 
Projekty przygotowujemy indywidualnie, dostosowujemy je do każdego pomieszczenia, stylu domu, czy mieszkania. Współpracując z nami, otrzymacie Państwo fachową pomoc przy projektowaniu wnętrza i wyposażenia, a także gwarancję poprawnej i dokładnej realizacji.

Projekty szaf i mebli kuchennych

pro100Projekty szaf i mebli kuchennych realizujemy w licencjonowanym jednym z najpopularniejszych w Polsce programie do projektowania kuchni, szaf wnękowych, łazienek i aranżacji wnętrz - Pro100 w wersji 5,2x z własnymi bibliotekami.

Nasze kuchnie to - ergonomia i trwałość

 Dlatego do ich budowy stosujemy jedynie materiały i podzespoły  najwyższej jakości sprawdzonych producentów:

logo blum logo gtv logo hafele logo hettich logo rejs  logo peka logo sevrool logo juan  logo egger krono logo logo rehau

Umów się na spotkanie

pomiar i wycenaPomiar i wstępna wycena jest

Zawsze GRATIS  

zadzwoń i umów się na spotkanie

601 065 531

PROMOCJA - Szafy wnękowe

 sevromatic th
 
Do każdej szafy wnękowej z okuciami firmy  Sevroll,  której koszt łączny przekroczy 3000 brutto.
REWELACYJNY system samodomyku - SEVROMATIC. GRATIS