Collage - Kuchnie

Pomożemy Ci zaprojektować i zrealizować od podstaw Twoją kuchnię, zachowując harmonię z pozostałą częścią domu czy mieszkania. Czas remontu to najlepsza z możliwych chwil na takie działania. Na tym etapie możesz wszystko.

kuchnia Począwszy od suchej zabudowy, położenia płytek, szkła lub innego wypełnienia między szafkami, ułożenia posadzki lub podłogi, przystosowanie wszystkich instalacji zarówno elektrycznych, jak i hydraulicznych po porady w zakresie wyboru i profesjonalnej instalacji sprzętu AGD.

Dzięki temu Twoja kuchnia będzie nie tylko idealnie zintegrowana z resztą pomieszczeń w mieszkaniu, ale przede wszystkim funkcjonalna i bezpieczna w użytkowaniu. Zrealizujemy Twoje marzenie, łącząc maksymalnie jakość i funkcjonalność z aktualnymi trendami w przystępnych cenach.

Nasze meble to trwałość i precyzja

i nie mają nic wspólnego z meblami z produkcji masowej. U nas Klient otrzymuje produkt oryginalny i niepowtarzalny, dostosowany idealnie do swoich potrzeb.

pro100Projekty szaf i mebli kuchennych realizujemy w licencjonowanym jednym z najpopularniejszych w Polsce programie do projektowania kuchni, szaf wnękowych, łazienek i aranżacji wnętrz - Pro100 w wersji 5,2x z własnymi bibliotekami.

Nasze kuchnie to - ergonomia i trwałość

 Dlatego do ich budowy stosujemy jedynie materiały i podzespoły  najwyższej jakości sprawdzonych producentów:

logo blum logo gtv logo hafele logo hettich logo rejs  logo peka logo sevrool logo juan  logo egger krono logo logo rehau

Umów się na spotkanie

pomiar i wycenaPomiar i wstępna wycena jest

Zawsze GRATIS  

zadzwoń i umów się na spotkanie

601 065 531

GRATIS

Przy kompleksowym remoncie czy adaptacji stanu deweloperskiego

  

  • transport zakupionych materiałów,
  • wywóz gruzu,
  • montaż lamp i kinkietów,
  • montaż drobnych elementów dekoracyjnych,
  • idealne uprzątnięcie lokalu.